Schody drewniane na zamówienie

Schody drewniane na zamówienie – idealne dopasowanie

Decydując się na schody drewniane na zamówienie, masz pewność, że doskonale wpasują się do Twojego wnętrza. Dokonamy dokładnych pomiarów, które będą determinować efekt finalny. Dzięki indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie zaproponować Ci produkt, który będzie nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. W końcu schody muszą być także wygodne i bezpieczne w codzienny użytkowaniu.

Zastanawiasz się, jakie schody będą najlepsze w Twoim przypadku? Wiele zależy od tego, jakim budżetem oraz jaką ilością miejsca dysponujesz. Jeśli zależy Ci na tym, by schody zajmowały jak najmniej miejsca, możesz postawić na schody zabiegowe lub spiralne. Natomiast, jeśli dysponujesz sporą ilością wolnej przestrzeni i pragniesz, by schody były znaczną częścią aranżacji, polecamy schody wachlarzowe z ozdobnymi balustradami. Niezależnie od tego, ile miejsca możesz przeznaczyć na schody, w każdym przypadku schody na wymiar to najlepsza opcja, jeśli chcesz cieszyć się jak najlepszym dopasowaniem!

Schody na wymiar – dokładnie takie, jak chcesz!

Nasze schody drewniane na zamówienie będą dopasowane do Twoich oczekiwań nie tylko w kwestii wymiarów. Dołożymy wszelkich starań, by wspólnymi siłami wypracować rozwiązanie najlepiej wpasowujące się w Twoje preferencje. Stworzymy schody, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza. To od jego stylu zależy, czy postawimy na schody tradycyjne czy bardziej nowoczesne. Dla domów utrzymanych w stylach klasycznych polecamy eleganckie schody z finezyjnymi balustradami. Z kolei do pomieszczeń nowoczesnych doskonale pasować będą minimalistyczne schody z przeszklonymi balustradami. W kwestii dopasowania schodów do reszty aranżacji niezwykle ważne jest także dobranie koloru schodów do podłogi. Najczęściej wybieramy ten sam gatunek drewna, jaki będzie (lub już jest) na podłodze.

Zainteresowały Cię schody drewniane na zamówienie? Zapraszamy do współpracy ze Schody Omen! Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą galerią realizacji.